Helalinden Kolayından
Bol Kazançlı Ek Gelir Fırsatı İçin Videoyu İzleyin

Sistemin İşleyişini Anlatan Detaylı Video
Ücretsiz Yeni Hesap Açın
Şimdi hemen ücretsiz yeni hesabınızı açarak sistemde yerinizi alabilir ve dilediğiniz zaman kazanmaya başlayabilirsiniz.


Üye Paneli Tanıtım Turu
(Tanıtım Turumuz, Hesap Özeti Anasayfası açıkken başlayacaktır, lütfen bu sayfada olduğunuzdan emin olunuz.)
Üye panelinizin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilerin yer aldığı tanıtım turuna hoşgeldiniz. Merak ettiğiniz bir çok şeyi adım adım size göstermeye çalışacağız. Tanıtımı dilerseniz otomatik olarak izleyebilir dilerseniz sağ alt köşe de bulunan pause tuşuna bastıktan sonra durmasını sağlayarak adım adım kendiniz yönlendirebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı bilgilerinize ait bilgiler burada yer almaktadır.

Üyelik Durumunuz
Ödeme yapmadıysanız Üyelik Durumunuz PASİF, Ödeme yaptıysanız Üyelik Durumunuz AKTİF olarak görünecektir.

Gelirler
Elde ettiğiniz gelirlere ait özet bilgiler burada yer alır.

Ödeme Geçmişi
Yaptığınız ödemelerin özet bir bilgisi burada yer almaktadır.

Üye Menüde Bulunan Sayfalar
Üye panelinizde sol tarafta bulunan Üye Menü başlığı altındaki sayfalara bakalım. Ödeme başvurusu yapmaktan para çekmeye kadar bir çok sayfa burada bulunmaktadır.

Hesap Özeti Anasayfa
Hesabınızdaki özet bilgiler öncelikli olarak bu sayfada yer alır.

Beni Davet Eden Kim?
Umys.org sistemine sizi davet eden kişinin bilgilerinin yer aldığı sayfadır.

İlk Adım
Sisteme yeni kayıt olmuş bir arkadaşımızın bilmesi gereken en önemli konu sisteme olan inancını pekiştirmesidir. Yeni insanları davet ederken karşınıza çıkabilecek engelleri görmeniz onları kolayca aşmanızı sağlayacaktır. Lütfen bu sayfayı dikkatle inceleyiniz.

Moral ve Motivasyon
Çalışmalarınızda size faydası olacak bir bilgiyi sizinle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Yine bu sayfada işinize yarayabilecek bilgiler bulunmaktadır.

4096 Geometrik Büyüme
Umys.org sisteminde başarılı olmanın en basit yolu olarak bu videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Omega 3 Sipariş Sayfası
Omega 3 siparişi vermek için bu sayfadaki yönlendirmeleri takip etmelisiniz.

Nasıl Ödeme Yapılır?
Ödeme başvurusu adım adım resimli olarak gösterilmektedir.

Ödeme Başvuru Sayfası
Hesabınızın aktif olması için yapılması gereken ödeme başvurusu işlemlerinin gerçekleştiği sayfadır. Bu sayfada yine videolu olarak nasıl başvuru yapacağınız görsel olarak anlatılmaktadır.

Ödemelerim Sayfası
Yaptığınız ödemeleri ve kalan gün sayısını gösteren gün sayacını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Para Çekme Sayfası
Hesap bakiyenizde bulunan parayı çekmek için kullanacağınız sayfadır.

Tüm İşlem Geçmişi
Hesabınızda olup biten her hareketi bu sayfadan takip edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler hangi seviyelerden kimden gelmiş, yaptığınız ödemeler, para çekim işlemleriniz ve sistem içi para transferi gibi herşeyi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Sistem İçi Para Transferi
Sistem içi para transferi sayfası sayesinde kullanıcı adını bildiğiniz bir üyeye hesap bakiyenizdeki parayı transfer edebilirsiniz. En az para gönderme miktarı 55TL ve üzeridir. Bu işlem Ücretsizdir.

Arkadaşını Davet Et
Bu sayfa sayesinde emailini bildiğiniz bir arkadaşınıza sistemde sizin için hazır halde bulunan davetiyenizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi kendi emailinize göndererek deneyebilirsiniz.

Davetlerim - Grubum
Bu sayfada sizi kimin davet ettiğini ve sizin davet ettiğiniz kişileri görebileceğiniz sayfadır. Bunun yanında davet ettiğiniz kişilerin de davet ettikleri kişilerin aktif veya pasif durumlarını ve 7 seviyede sayılarını görebilirsiniz.

Davet Linkim ve Bannerlar
Yeni insanları davet etmekte kullanacağınız size özel olan davet linkiniz, Facebook ve Twitter hesabınızda paylaşım linkleriniz ve web sitenizde kullanabileceğiniz bannerlar bu sayfada bulunmaktadır.

Reklam Araçları
Etiket veya broşür tarzı bir reklam aracına ihtiyacınız olursa hazırladığımız örnek bir dosya bu sayfada bulunmaktadır.

Üyelik Bilgileri Güncelle
Üyelik bilgilerinizi güncellemek ihtiyacı duyduğunuzda işlemlerinizi bu sayfadan yapabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi güncellerken Güvenlik Şifrenize ihtiyacınız olduğunu lütfen unutmayınız.

Güvenlik Ayarları
Hesabınızın güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle gelişmiş güvenlik önlemleri kullanırız. Hesabınızın güvenliği için ihtiyaç duyabileceğiniz güvenlik ayarları bu sayfada bulunmaktadır.

Teşekkürler
Tanıtım turuna katıldığınız için teşekkür ederiz. Merak ettiğiniz aklınıza takılan sorular olduğunda lütfen hiç çekinmeden İletişim sayfamızdan bize ulaşınız. Saygılarımızla.