KATILANLAR NE DİYOR? UMYS.ORG YORUMLARAşağıda Umys.org Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemine katılanların sistem hakkındaki samimi ve dürüst yorumları yer almaktadır.NEDEN UMYS.ORG? (İsmail UÇAR)
( UMYS ) ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ BİZLERİN REFAH SEVİYESİNİ ARTTIRMAK VE YAŞAM STANDARTIMIZI YÜKSELTMEK İÇİN TAMAMEN BİZLERE YÖNELİK AMAÇ İÇİN KURULMUŞTUR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ Nİ KISACA ŞU ŞEKİLDE İZAH ETMEK MÜMKÜN OLACAKTIR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ TAMAMEN YERLİ OLUP BİZLERİ DIŞARIDAN TÜRKİYEYE GİREN SİSTEMLERDEN KURTARMAK AMAÇLA KURULMUŞ OLUP YERLİ SERMAYEMİZİ ÜLKEMİZ SINIRLARINDA KULLANARAK SİSTEME GİREN HER BİREY ARASINDA BİR DÖNGÜ HALİNDE ÇEVİRMEK İÇİN HAZIRLANMIŞ VE SİZLERE SUNULMUŞ MÜKEMMEL BİR SİSTEMDİR;

YILLARDIR TÜRKİYEDE Kİ SERMAYEYİ BİZLER ARACILIĞI İLE YURT DIŞINA GÖTÜREN, PARADAN PARA KAZANDIRAN PİRAMİT SİSTEMLERİNİ ALABORA EDİP HÜKÜMDARLIKLARINA SON VEREREK KENDİ ARAMIZDA BU DÖNGÜYÜ SAĞLAMAK İÇİN TÜM BİREYLERİN BU SİSTEME DESTEK VERMESİNİ AMAÇLAMIŞ VE SİSTEME DAHİL OLAN HERKEZE MALİ YARDIM YAPARAK SİSTEMİN ÇALIŞMASINI VE HER BİREYİN KAZANMASINI DÜRÜSTLÜK ÇERÇEVESİNDE İLKE EDİNMİŞ BİR SİSTEMDİR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİNDE HER TÜRLÜ ZORLUKLAR ORTADAN KALDIRILARAK ÇOK KOLAY VE BASİT BİR HALE GETİRİLEREK SİSTEMİN İŞLEVİNİ KOLAYLAŞTIRMIŞTIR;

GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA HER BİRİMİZ HER HANGİ BİR İŞ İLE UĞRAŞMAKTA FAKAT BAZI SIKINTILAR YÜZÜNDEN GEÇİM SIKINTISI YAŞAMAKTAYIZ;İŞTE BU ARADA ( UMYS ) ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ DEVREYE GİREREK BİZLERİN BU SIKINTILARINI GİDERMEYİ AMAÇLAMAKTA VE BİZİM GİBİ AYNI DURUMDA OLAN DİĞER KİŞİLERİNDE BU SIKINTILARINI GİDERMESİ İÇİN ÇABA SARFETMEKTEDİR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ HİÇ BİR KİMSEYİ BU SİSTEME MECBUR KILMAMIŞ OLMAKLA BİRLİKTE SİTEDEKİ VİDEOYA YÖNLENDİREREK KİŞİLERİ TAMAMEN ÖZGÜR KILARAK SİSTEMİ ANLATMIŞTIR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ İSMİNDEN ANLAŞILDIĞI GİBİ TAMAMEN KİŞİLERİN BİRBİRLERİNE MALİ DESTEK OLMALARI İÇİN KURULMUŞ VE KİŞİLERİ ÖZGÜR İRADELERİ İLE BAŞ BAŞA BIRAKMIŞTIR;

İSMAİL UÇAR;


Jun-27-2013 10:57:59 AM

-------------------------------------------------------

Neden UMYS.ORG Sistemine Katılmalısınız? (Mesut TOP)
Genelde internetten para kazanma konusunda "gerçekten doğru mu" diye iyice araştırırsınız. Her web sitesinden yazılanlara bakar ve hepsinden ayrı bir ses çıktığını görürsünüz. Kafanız iyice karışabilir. Acaba güvenebilecek miyim? diye düşünürsünüz. Bilgisi olmayanın da bir şeyler yazabileceği bir ortamda, yanlış bir şekilde bilgilenmiş de olabilirsiniz. Ve bunlar haliyle sizde kötü deneyim yaşatır. Hayal kırıklığı ve güvensizlikle daha fazla bu işi yapmak ta istemezsiniz. Bu durumda, İnternetten para kazanmak için yaptığınız çalışmalar gereksiz olmuş olur ve bunu etrafınızdaki kişilerle paylaşarak, internetten para kazanmanın yalan olduğunu söylersiniz. Bu bir zincirleme etkidir. Sizinle beraber bir kitleyi etkilemektedir. Önyargılar ve güvensizlikle çoğu kişi zaten böyle bir şey için adım atmaz. Belki bu işe ihtiyacı da yoktur, belki de ben anlamam bu tür işlerden diyerek istemez.

Şurası açıktır ki: İnternetten para kazanmak daha kolaydır ama herkes bunu yapamaz. İnternet sanal bir dükkanınız olabilir ve bu internet pazarında siz ne kadar dükkanınıza ziyaretçi sokarsanız, kazanmanız da o ölçüde kolay olur. Burada bir pazar var ise, size de bir pay düştüğü gerçektir.

İnternetten para kazanmak için kötü tecrübe edinmemeniz açısından UMYS.ORG organizasyonunu tercih etmenizi tavsiye ederim. Bu UMYS.ORG organizasyonundaki sistemi kolaylıkla öğrenebilir ve çok kazanabilirsiniz.

Çabuk sonuç beklemeyin. Sabırlı olun ve hemen pes etmeyin. Zamanla emeğinizin karşılığını almaya başlayacak ve kazanmanın tadını çıkartacaksınız...


İnternetten para kazanmakla ilgili benim için önemli olan 6 önemli faktörü sizlerle paylaşmak istiyorum.


1. İnanç:
%100 garanti ederim ki bu işte inancınız yoksa başarılı olamazsınız. Çünkü inancınız yoksa, denemeye bile cesaret edemezsiniz ve ön yargınıza yenik düşersiniz.

2. Motivasyon:
Çevrenizdeki insanların moralinizi bozmasına izin vermeyin. Çünkü siz para kazanmaya başladığınızda emin olun hepsi sizin etrafınızda pervane olacaklar. iyi bir yaşamı herkes hak ediyor. Ancak herkesin elinde bu fırsat var. Ve bu fırsatı değerlendirmek tamamen sadece sizin elinizde. Bugün bir işe başlamamak için birçok neden üretebilirsiniz ama size garanti edebilirim ki yine üzülen siz olursunuz. Çünkü aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek aptallıktır. Eğer şuandaki yaşamınızın daha iyi olmasını istiyorsanız kafanızı kaldırıp fırsatları değerlendirip çalışacaksınız. Önünüze çıkan engellere gülüp daha çok çalışacaksınız.

3. Disiplinli çalışma:
Fırsatları görmek yeterli değildir. Sonuç olarak bir işe girdiğinizde yeni bir sektöre adım attınız demektir. Yeni bir sektörde başarılı olabilmek için daha çok daha fazla çalışmanız gerekir. Şöyle düşünün; bir devlet memuru olduğunuzu düşünelim, sizin işinizi ben yapabilir miyim? Hiçbir şey bilmiyorsam çok zor. Öncelikle öğrenmek gerekir. İşte bu noktada da disiplinli çalışarak tecrübe kazanmamız gerekiyor. O zaman fırsatları değerlendirdiğimiz gibi hemen kendimize bir çalışma planı oluşturmamız gerekir.

4. Odaklanma:
Bütün işleri bir arada yapayım düşüncesiyle hareket ederseniz %100 başarısız olursunuz. Tek bir noktaya odaklanın ve kesinlikle kimsenin odağınızı dağıtmasına izin vermeyin.

5. Süreklilik:
İnternet sektörünün en güzel yanı bugün yaptığınız çalışmaların yarında size meyve veriyor olmasıdır. Ancak o noktaya gelebilmek için düzenli olarak çalışmalıyız ve işlerimizde süreklilik olmalı. Aksi taktirde 2 gün çalışarak 1 ay yatarak para kazanılmaz.

6. Çekim yasası:
Herkes saçma bulur, yok düşüncelirimizle başka düşünceleri çekeceviz vs. vs... Aslında gerçekten işleyen çok önemli bir faktördür. Farkında olmadan birçok şeyi kendinize çekersiniz. Olumsuz düşündüğünüz sürece olumsuzlukları yaşarsınız. Pozitif düşündükçe olumlu şeyleri yaşarsınız..

PEKİ NE YAPMALIYIM?

İnternet üzerinden para kazanmak istiyorsanız yukarıda bahsetmiş olduğum 6 önemli faktörü uygulamayarak önemli ölçüde kazanç sağlayabilirsiniz. En baştan da söylediğim gibi kendinize "BEN BU İŞİ YAPARIM" inancı aşıladıysanız kazanmaya başlamak için yolu yarıladınız demektir. Artık uygulamaya geçme zamanı. UMYS.ORG sizin için kazanç kapısını aralayabilileyeceğiniz çok güzel bir organizsayon.


ŞİMDİDEN BOL KAZANÇLAR...

(Mesut TOP)


Jun-24-2013 07:25:13 PM

-------------------------------------------------------

Neden UMYS.ORG Sistemine Katılmalısınız? (Adem SAKACI)
Herşeyden öncesi sistem gercekten çok şeffaf kimin ön başvuru yaptığı en son türkıye genelınde kimlerin katıldıgını kımlerın ne kadar para yatırdıgı ve çektiği ve de bi sorun olduğunda size yardım edildiği face ortamında her türlü yoruma yer verildiği ve de kazancın 15 dk ıcınde hesaba geçtiği bi ortam var umarım kalıcı olur bu sistem.

(Adem Sakacı)
Jun-24-2013 07:22:54 PM

-------------------------------------------------------

Neden UMYS.ORG Sistemine Katılmalısınız? (Çetin Özgün)
Çünkü katılırsanız ilk başta yardım edeceksiniz belki ama daha sonrasında da gelen üyeler size yardımda bulunacaklardır... Bir dostunuzun düğününe gittiğiniz gibi siz de bir dostunuzu düğününüzde görmek istersiniz... UMYS.org bağışları düğününüzde takılan takılar gibidir... haydi hep beraber halaya.....

(Çetin Özgün)

Jun-24-2013 07:16:52 PM

-------------------------------------------------------


Üye Paneli Tanıtım Turu
(Tanıtım Turumuz, Hesap Özeti Anasayfası açıkken başlayacaktır, lütfen bu sayfada olduğunuzdan emin olunuz.)
Üye panelinizin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilerin yer aldığı tanıtım turuna hoşgeldiniz. Merak ettiğiniz bir çok şeyi adım adım size göstermeye çalışacağız. Tanıtımı dilerseniz otomatik olarak izleyebilir dilerseniz sağ alt köşe de bulunan pause tuşuna bastıktan sonra durmasını sağlayarak adım adım kendiniz yönlendirebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı bilgilerinize ait bilgiler burada yer almaktadır.

Üyelik Durumunuz
Ödeme yapmadıysanız Üyelik Durumunuz PASİF, Ödeme yaptıysanız Üyelik Durumunuz AKTİF olarak görünecektir.

Gelirler
Elde ettiğiniz gelirlere ait özet bilgiler burada yer alır.

Ödeme Geçmişi
Yaptığınız ödemelerin özet bir bilgisi burada yer almaktadır.

Üye Menüde Bulunan Sayfalar
Üye panelinizde sol tarafta bulunan Üye Menü başlığı altındaki sayfalara bakalım. Ödeme başvurusu yapmaktan para çekmeye kadar bir çok sayfa burada bulunmaktadır.

Hesap Özeti Anasayfa
Hesabınızdaki özet bilgiler öncelikli olarak bu sayfada yer alır.

Beni Davet Eden Kim?
Umys.org sistemine sizi davet eden kişinin bilgilerinin yer aldığı sayfadır.

İlk Adım
Sisteme yeni kayıt olmuş bir arkadaşımızın bilmesi gereken en önemli konu sisteme olan inancını pekiştirmesidir. Yeni insanları davet ederken karşınıza çıkabilecek engelleri görmeniz onları kolayca aşmanızı sağlayacaktır. Lütfen bu sayfayı dikkatle inceleyiniz.

Moral ve Motivasyon
Çalışmalarınızda size faydası olacak bir bilgiyi sizinle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Yine bu sayfada işinize yarayabilecek bilgiler bulunmaktadır.

4096 Geometrik Büyüme
Umys.org sisteminde başarılı olmanın en basit yolu olarak bu videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Omega 3 Sipariş Sayfası
Omega 3 siparişi vermek için bu sayfadaki yönlendirmeleri takip etmelisiniz.

Nasıl Ödeme Yapılır?
Ödeme başvurusu adım adım resimli olarak gösterilmektedir.

Ödeme Başvuru Sayfası
Hesabınızın aktif olması için yapılması gereken ödeme başvurusu işlemlerinin gerçekleştiği sayfadır. Bu sayfada yine videolu olarak nasıl başvuru yapacağınız görsel olarak anlatılmaktadır.

Ödemelerim Sayfası
Yaptığınız ödemeleri ve kalan gün sayısını gösteren gün sayacını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Para Çekme Sayfası
Hesap bakiyenizde bulunan parayı çekmek için kullanacağınız sayfadır.

Tüm İşlem Geçmişi
Hesabınızda olup biten her hareketi bu sayfadan takip edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler hangi seviyelerden kimden gelmiş, yaptığınız ödemeler, para çekim işlemleriniz ve sistem içi para transferi gibi herşeyi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Sistem İçi Para Transferi
Sistem içi para transferi sayfası sayesinde kullanıcı adını bildiğiniz bir üyeye hesap bakiyenizdeki parayı transfer edebilirsiniz. En az para gönderme miktarı 55TL ve üzeridir. Bu işlem Ücretsizdir.

Arkadaşını Davet Et
Bu sayfa sayesinde emailini bildiğiniz bir arkadaşınıza sistemde sizin için hazır halde bulunan davetiyenizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi kendi emailinize göndererek deneyebilirsiniz.

Davetlerim - Grubum
Bu sayfada sizi kimin davet ettiğini ve sizin davet ettiğiniz kişileri görebileceğiniz sayfadır. Bunun yanında davet ettiğiniz kişilerin de davet ettikleri kişilerin aktif veya pasif durumlarını ve 7 seviyede sayılarını görebilirsiniz.

Davet Linkim ve Bannerlar
Yeni insanları davet etmekte kullanacağınız size özel olan davet linkiniz, Facebook ve Twitter hesabınızda paylaşım linkleriniz ve web sitenizde kullanabileceğiniz bannerlar bu sayfada bulunmaktadır.

Reklam Araçları
Etiket veya broşür tarzı bir reklam aracına ihtiyacınız olursa hazırladığımız örnek bir dosya bu sayfada bulunmaktadır.

Üyelik Bilgileri Güncelle
Üyelik bilgilerinizi güncellemek ihtiyacı duyduğunuzda işlemlerinizi bu sayfadan yapabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi güncellerken Güvenlik Şifrenize ihtiyacınız olduğunu lütfen unutmayınız.

Güvenlik Ayarları
Hesabınızın güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle gelişmiş güvenlik önlemleri kullanırız. Hesabınızın güvenliği için ihtiyaç duyabileceğiniz güvenlik ayarları bu sayfada bulunmaktadır.

Teşekkürler
Tanıtım turuna katıldığınız için teşekkür ederiz. Merak ettiğiniz aklınıza takılan sorular olduğunda lütfen hiç çekinmeden İletişim sayfamızdan bize ulaşınız. Saygılarımızla.